Menu Zamknij

Siatkówka

275267835_2272076082948103_1782840495412983778_n

Sekcje sportowe

Sportowa strona Studni nie zwalnia tempa i treningi piłki nożnej, kosza i siatkówki odbywają się bardzo często. Przynosi to owoce w postaci sukcesów na zawodach i sparingach! Poza tym sport daje nam naprawdę dużo frajdy. Chciał(a)byś dołączyć do którejś z naszych drużyn? Odezwij się do naszych funkcyjnych 😉

O spotkaniach

Tworzymy oficjalną drużynę siatkarską Duszpasterstwa Akademickiego Studnia. Organizujemy treningi,  sparingi oraz uczestniczymy w Katolickiej Lidze Siatkarskiej (rywalizując w ten sposób regularnie z innymi warszawskimi wspólnotami). Głównym celem drużyny jest jednak po prostu dobra zabawa i integracja  na parkiecie (międzywspólnotowa również 🙂 ).

Jeżeli kochasz siatkówkę tak samo jak my / chcesz się wkręcić w Studnię, a nie wiesz jak / szukasz po prostu aktywnego spędzenia wolnego czasu – to jest miejsce dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy !

Informacje o meczach i treningach podajemy poprzez grupę na facebooku, lub kontakt mailowy. Skontaktuj się z nami, jeśli masz ochotę  do nas dołączyć.

Magdalena Lutyńska

Sport to nie tylko radość życia i zabawa, ale także nauka pokojowego współistnienia.

Ten trud jest twórczy, stanowi on zarazem element zdrowego odpoczynku, który jest Wam potrzebny, na równi ze studiami i z pracą.

Jan Paweł II

Czas i miejsce

Terminy i miejsca meczów oraz treningów ustalane są na facebookowej grupie

Archiwum wydarzeń