Menu Zamknij

Ogniwo

Ogłoszenia

FB_IMG_1646217122718

Modlić się Słowem Bożym

W tym tygodniu zapraszamy na spotkanie Ogniwa o temacie: Modlić się Słowem Bożym. Podczas konferencji o. Łukasz przybliży nam to zagadnienie i odpowie na pytania:

Jak modlić się czytając Słowo Boże? Co to jest lectio divina? Co to jest lectio continua? Jak być wiernym w czytaniu Pisma Świętego?

Zaczynamy mszą świętą o 18:00 w kaplicy akademickiej. Po niej odbędzie się konferencja o godzinie 19:00 a po konferencji cotygodniowa adoracja. Po adoracji zapraszamy serdecznie do pozostania i zintegrowania się przy rozmowach, herbatce i planszówkach.

Do zobaczenia!

Z czym kojarzy Ci się słowo „ogniwo”? Płomień, światło, jedność, przymierze, życie…

Idąc za słowami papieża Benedykta XVI: „Wiara musi być płomieniem miłości, który rozpala innych”, zapraszamy na spotkania formacyjno-modlitewne Ogniwo, podczas których ogarnięci chęcią poznania, będziemy zgłębiać naszą wiarę. W tym roku tematem przewodnim naszego spotkania będzie uzdrowienie wewnętrzne jakie dokonuje się w nas w sakramencie pokuty oraz namaszczenia chorych. Nieodłącznym elementem spotkań będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz ze śpiewem.

Ogniwo: Niech Twoja wiara zapłonie!

 

Czas i miejsce

Środa

18:00 Msza święta – kaplica akademicka

19:00 Spotkanie – kaplica akademicka

Prowadzący