Menu Zamknij

Odpowiedzialni

Odpowiedzialni to osoby pełniące w Studni szczególną rolę. Ich głównym zadaniem jest organizacja spotkań w naszym duszpasterstwie, ale także dbanie o dobrą atmosferę i pomoc innym Studniowiczom – szczególnie nowym.

Masz pytanie? Kliknij na zdjęcie Odpowiedzialnego, aby się z nim skontaktować. 

Główni Odpowiedzialni

IMG_0525_chng

Marysia Daniszewska

Lubię cieszyć się z małych rzeczy i ekscytować wszystkim dookoła. Ktoś kiedyś powiedział, że do pełni szaleństwa brakuje mi tylko siekiery, ale przecież ,,życie bez przygód byłoby strasznie głupie”. Uwielbiam obserwować otoczenie, ludzi, przyrodę i właśnie wtedy rodzi się we mnie najwięcej refleksji i powodów do dziękowania Temu na górze, za to co mam i kim jestem ☺

IMG_0560_chng

Krzysztof Małysa

Trochę zalatany, trochę roztrzepany. Mega empatyczny, zainteresowany ludźmi i wyrozumiały, pomysłowy i zaradny. Kawosz, kucharz i cukiernik amator. Uwielbia obcować z naturą i spokojnie — spacery, wędkowanie, czy zbieranie grzybów, jak i bardziej aktywnie — pływanie łódką, rąbanie drewna itp. Lubi naprawiać, poprawiać, konstruować i wiedzieć jak rzeczy działają. Książek przeczytał mało, ale widział sporo filmów. Tyle już tutaj wystarczy, ciekawi Cię więcej... porozmawiajmy 😉
Esencja

agata2

Agata Cieślik

Cześć! Jestem Agata i uwielbiam robić nowe rzeczy. Schola, wspinaczka, taniec (i w parze i solo) góry... milion planów na dodatek 😁 Lubię spędzać czas aktywnie i z ludźmi 😉 Z zamiłowania studiuję energetykę na Politechnice Warszawskiej (zamiłowanie to znika tylko 2 razy w roku 🤭). Moim ulubionym sposobem modlitwy jest czytanie Pisma Świętego, a więc uważam, że lepiej trafić nie mogłam 😁

mati2.2

Mateusz Zalega

Miłośnik rakiet, nart, rowerów i komputerów. Z reguły nieśmiały, chyba że jestem z dobrymi znajomymi. Jedyna forma kofeiny jaką przyjmę to ta w postaci herbaty.

Sztuka Kochania

IMG_20221011_121125_695

Ewa Klocek

Nieco zwariowana osóbka, pozytywnie nastawiona do tego co przynosi życie. Na co dzień prawniczka głowiąca się nad rozwiązaniem ludzkich problemów, która po opuszczeniu progu jednej z warszawskiej kancelarii uwielbia przenosić się świat tańca i muzyki zatracając się w jej dźwiękach. Fanka „Owcy” i „AnMari”, serialu „This is Us” oraz Psychologii i wszystkiego co związane z poznawaniem człowieka. W jej życiu nie ma miejsce na nudę, zawsze znajdzie sposób na to, aby wykorzystać otrzymany przez Boga dzień. Otwarta na innych, jednocześnie ceniąca sobie „samotność”. Jeśli chcesz ją poznać, najczęściej złapiesz ją we wtorek w studniowej kuchni, gdzie tworzy różne pyszności.

IMG_20221011_121125_731

Rafał Gorecki

Jestem prostym człowiekiem. Gram w sporty zespołowe, lubię słuchać muzyki z lat 60', od biedy pobrzdąkać co nieco. Przepadam też za co mądrzejszymi pogaduchami. Staram się żyć po Bożemu i zachęcać do dzielenia się rozmaitymi doświadczeniami związanymi z przeżywaniem duchowości, bo to są fajne, piękne, acz czasem trudne i nieoczywiste sprawy.

Ogniwo

IMG_0763_chng

Justyna Świątkowska

Miłośniczka górskich wędrówek, podróży, kawy (z mlekiem bez laktozy) i … stomatologii. Od pięciu lat wychowawczyni kolonijna, która naprawdę lubi tę robotę. Mam w życiu miejsca, które zwykłam zwać miejscami serca, będące mi bliskie jak dom rodzinny. Często żyję w swoim świecie, z głową w górach i chmurach. Niezmiennie od lat twierdzę, że cała nadzieja tkwi w Bogu i kawie!

IMG_0758_chng

Karolina Tchoń

Empatyczna, kreatywna, ciekawa świata. Jestem osobą wrażliwą na piękno: piękno otaczających mnie ludzi, piękno natury, piękno muzyki. Lubię aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu - na rolkach, rowerze, żaglówce czy w kajaku, a najchętniej to w Tatrach. Jako ptasiara godzinami mogę wypatrywać ptaki i nasłuchiwać ich śpiewu, tracąc przy tym głowę.

IMG_0583_chng

Julia Granecka

Niewyżyta artystycznie miłośniczka przyrody. Uwielbiam spacery, zwierzęta (zwłaszcza koty) i wiosnę. Lubię widzieć Boga we wszystkim, co mnie otacza. W wolnych chwilach czytam horrory i obmyślam scenariusze filmów, które chciałabym stworzyć. Największą przyjemność sprawiają mi głębokie rozmowy z przyjaciółmi.

Forum

IMG_20221013_105830_766

Maja Zduń

Miłośniczka muzyki, górskich wędrówek i słowa - czytam powieści, połykam wiersze, czasem napiszę jakieś opowiadanie 📖 Chociaż uwielbiam samotne wieczory w domowym zaciszu przy świeczce zapachowej, zielonej herbacie, klimatycznej muzyce i dobrej poezji, rzadko kiedy mam na nie czas, bo to ja często wychodzę ze StUdni jako ostatnia… Po Forum zapraszam na partyjkę SETa 😎

IMG_1001_chng

Ernest Benicki

Zakręcony rowerzysta pomykający po warszawskich ulicach, ścigając się z autobusami. Skaut wędrujący z plecakiem, który ma wypieki na twarzy, podczas podziwiania dzikiej leśnej kniei. Zafiksowany na punkcie map i nauki odpowiadającej na pytanie “GDZIE?”.

Schola

DSC_0232

Janka Głowacka

Miłośniczka sztuki, muzyki i miłości. Lubię chodzić na spacery, pić niezdrowe ilości kawy, czytać ciekawe książki, oglądać stare filmy, zwiedzać jeszcze starsze budynki i śpiewać ładne piosenki. Nie lubię kłótni i sałatki jarzynowej.

Wolontariat

IMG_0470_chng

Karolina Pastuszek

Kto miał okazję choć odrobinę mnie poznać, wie już, że jestem pigułą zakręconą na punkcie swojej pracy. Najważniejsze dla mnie to kochać ludzi i dostrzegać w nich dobro. Nie wiem dlaczego, ale lubię deszcz, cynamon, lawendę i kolor niebieski. Wesoła ze mnie dusza 🙂

IMG_0501_chng

Zuzanna Ronkiweicz

Zaczytana miłośniczka kawy i górskich wędrówek. Studentka farmacji, która do swojej codzienności wprowadza sporo spokoju. W wolnych chwilach ucieka na rodzinne Mazury. Uwielbia wizyty w kawiarni, spacery i… lody pistacjowe.

Służba liturgiczna

IMG_0733_chng

Mateusz Włodarczak

Spokojny, otwarty i pełen uśmiechu. Ze StUdnią związany niemal od zawsze więzami parafialnymi. Miłośnik kajaków, chodzenia po górach i koszul w drobną kratę. Możesz porozmawiać z nim na każdy temat przy kubku dobrej herbaty.

IMG_0716_chng

Krzysztof Czerwiński

Studiuje zarządzanie. Towarzyski i pełny pozytywnej energii, kochający chodzić po Tatrach i Alpach oraz żeglować. Można go spotkać na meczach DKP oraz jako "tostowego" StUdni. Legenda głosi, że na wigilię StUdniową przybiera postać św. Mikołaja.

IT & Social Media

IMG_0809_chng

Anna Błońska

Jestem studentką informatyki i ekonometrii. Oprócz żeglowania po linijkach kodu, uwielbiam żeglować również po mazurskich jeziorach. Każdy dzień spędzam aktywnie i często możecie ode mnie usłyszeć, że nie mam zbytnio wolnego czasu 🥲. Ponadto lubię szkicować (zazwyczaj wystroje wnętrz lub naturę), często zaglądać na siłownię 🤣 i oglądać filmy. 😁

IMG_0804_chng

Agnieszka Rataj-Pietrzak

Logopedka rozmiłowana w muzyce, filmie, teatrze i tańcu. Uwielbia wszelkie tematy związane z neuronauką i medycyną, ale nie pogardzi też długimi dysputami biblijnymi. Uwielbia długie spacery w leśnej głuszy, choć najlepiej, aby to była górska głusza. Poleca się do rozmowy na powyższe oraz na każde inne tematy… najchętniej przy filiżance dobrej kawy.