Menu Zamknij

Ogniwo

Ogłoszenia

Sakrament namaszczenia chorych

Nie tylko sakrament pokuty jest sakramentem uzdrowienia. Ono dokonuje się także w sakramencie namaszczenia chorych. W jaki sposób to się dzieje? Dlaczego nie powinniśmy tego sakramentu nazywać ostatnim namaszczeniem? Czy każdy może go przyjąć?

Zapraszamy na wspólną Mszę Świętą 12.05. w środę o godzinie 18:00 w Dolnym Kościele (wejście przez Studnię). Po niej zachęcamy do pozostania na spotkanie NA ŻYWO, które rozpoczniemy również w Dolnym Kościele o 19:00. Dla osób, które nie mogą przyjść upublicznimy na naszej grupie Ogniwowej live’a (link poniżej). W trakcie spotkania Ojciec Łukasz chętnie odpowie na każde Wasze pytanie. Na koniec tradycyjnie odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Adres naszej grupy Ogniwa na FB, gdzie publikujemy więcej informacji oraz linki do spotkań -> https://www.facebook.com/groups/680121989186221/

Do zobaczenia już niedługo 😀

o. Łukasz, Ewelina, Antek

Z czym kojarzy Ci się słowo „ogniwo”? Płomień, światło, jedność, przymierze, życie…

Idąc za słowami papieża Benedykta XVI: „Wiara musi być płomieniem miłości, który rozpala innych”, zapraszamy na spotkania formacyjno-modlitewne Ogniwo, podczas których ogarnięci chęcią poznania, będziemy zgłębiać naszą wiarę. W tym roku tematem przewodnim naszego spotkania będzie uzdrowienie wewnętrzne jakie dokonuje się w nas w sakramencie pokuty oraz namaszczenia chorych. Nieodłącznym elementem spotkań będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz ze śpiewem.

Ogniwo: Niech Twoja wiara zapłonie!

 

Czas i miejsce

Środa

18:00 Msza święta – kaplica akademicka

19:00 Spotkanie – kaplica akademicka

Prowadzący