Menu Zamknij

Galeria

Relacje fotograficzne upamiętniające najważniejsze studniowe wydarzenia. 

Galeria jest w trakcie przygotowywania. Więcej zdjęć można znaleźć na naszej poprzedniej stronie

Małe Ciche 2019

Kontynuując tradycję z poprzednich lat Studnia wybrała się na ferie do Małego Cichego. Pogoda dopisała, choć niektórzy narzekali na porywisty wiatr w górach 😉

StUdniowe kajaki 2019

Po wieloletniej przerwie duszpasterskie kajaki powracają!
Wyjazd podczas którego wspólnie przemierzaliśmy rzeczne kilometry, gotowaliśmy na ognisku oraz rzecz jasna modliliśmy się 😇

Forum DA 2019

Jak co roku nasze duszpasterstwo uczestniczyło w Forum Dominikańskich Duszpasterstw Akademickich WIARYGODNI. Zapraszam do krótkiej relacji z wyjazdu z 2019 roku 😉

Via Podiensis 2019

Nie każda pielgrzymka musi prowadzić do Częstochowy! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze StUdniowej pielgrzymki francuską drogą św. Jakuba

Tatry – 2019

Kolejny rok, kolejny wyjazd w Tatry!

Szlakiem Brdy i Wdy 99'

Wyprawa kajakowa szlakiem Brdy w 1999r.

Hańczowa 99'

W Święto Niepodległości i w kolejne wolne dni postanowiliśmy razem wyjechać
w góry. Planowaliśmy zamieszkać w ośrodku rekolekcyjnym w Wysowej. Miejscowość
ta to znane uzdrowisko w Beskidzie Niskim, 20 km na wschód od Krynicy.

Santiago 2000

Młodzież dominikańska, studenci i ministranci, pod przywództwem byłego proboszcza o. Andrzeja Kuśmierskiego OP w uciążliwym hiszpańskim upale pokonywało drogę do Santiago de Compostela

Rzym 2000 – XV ŚDM

Piękne włoskie słońce, święte miasto Rzym i tysiące młodych ludzie jednoczących się w Chrystusie. Tej niesamowitej atmosfery mogła doświadczyć gromadka z duszpasterstwa, którą poprowadził ojciec Ryszard.

Tatranska Strba 2001

Tym razem duszpasterska ekipa wybrała się na narty na Słowację. Jak zawsze była moc 😀

Żagle edycja 2001

„O-ho-ho, przechyły i przechyły – śpiewali dziarsko chłopcy siedząc w kokpicie dryfującego po mazurskich jeziorach orionika.” Takim wstępem Marysia rozpoczęła opis żeglarskich przygód, które przeżyli studenci z duszpasterstwa, podczas rejsu w sierpniu 2001 roku.

Taizé 2001

Studenci z duszpasterstwa na Europejskim Spotkaniu Młodzieży w Budapeszcie.

Góry Kaczawskie 2002

Wycieczka weekendowa z serii „Góry Polski”

Lednica 2002 – Wesele w Kanie

Razem z DDA Freta , duszpasterstwo ze Służewia wybrało się do Lednicy i mimo drobnego opóźnienia zdążyli na poloneza rozpoczynającego wesele ( spotkanie odbyło się pod hasłem Wesele w Kanie Galilejskiej ) 😉

Rowery 2002

Kolarzom z duszpasterstwa zamarzył się Tour de France i razem z ojcem Cezarym wybrali się na wyprawę rowerową po Francji.

Sandomierz 2002

LSD czyli Letnia Szkoła Dominikańska i kolejny udany wyjazd, tym razem na warsztaty dominikańskich duszpasterstw akademickich o średniowieczu.

Żagle 2002

Duch żeglarstwa nie słabnie, więc w drugiej połowie sierpnia 2002 roku grupa śmiałków z DA Służew wybrała się do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, poszukać wielkich przygód.

Hala Boracza 2003

Niezapomniana majówka, pierwszy raz w tak licznym składzie, bo aż 53 osoby razem z ojcem Mirosławem. Góry, modlitwa i integracja, właśnie o to chodzi.

Sylwester 2003

26 grudnia 2003 roku, wesoła sfora SADystów porzuciła świąteczne słodycze, karpie, uszka i różne inne dobrości, aby oddać się białemu szaleństwu. Po wielogodzinnym kiszeniu się w pociągu, podwózce busikiem i mozolnym drapaniu się pod górę, dotarli na Halę Boraczą.

Taizé 2004

Europejskie Spotkanie Młodych w Hamburgu

Ferie SADu 2004

Znów Hala Boracza i znów niezawodna ekipa, tym razem zimowo-feriowo.

Jaworki 2004

W majówkę się nie uczy, w majówkę się jedzie w góry, a dokładniej w Pieniny !

Taizé 2004/2005

Europejskie Spotkanie Młodych 2004 było wyjątkowe! Odbyło się na drugim krańcu Europy – w klimatach przepięknej Lizbony, w blasku mocnego portugalskiego (zimowego:)) słońca!

Jarmark Dominikański 2005

Na Jarmarku zawsze dużo się dzieje, ciasta znikają, nie nadąża się z nalewaniem koktajli w kawiarence,a na koniec jest dużo sprzątania … Ale warto! Bracia Dominikanie hiphopują, silna grupa z DA na czele z o. Mirosławem gra na grzebieniach „Lot trzmiela” i wszyscy dobrze się bawią.

Kotania 2005

Wakacje w siodle czyli duszpasterstwo w Kotani k/Jasła

Rozkwitający SAD

czyli wrześniowe malowanie DA 🙂

« z 11 »