Menu Zamknij

2015

Search
Mecz DKP Studnia vs FC Beczka 2015
16 maja pełni nadziei wyruszyliśmy na podbój Krakowa. Następnego dnia miał odbyć się najważniejszy mecz sezonu, spotkanie z drużyną Beczki. Mimo iż dotychczasowy bilans spotkań był dla nas niekorzystny, od samego początku widać było wielką motywację i zaangażowanie naszych piłkarzy. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na pierwszy gwizdek. Gdy w końcu mecz się rozpoczął, nasi chłopcy nie zawiedli! Już w pierwszej akcji udało się strzelić bramkę, a pod koniec pierwszej połowy zdobyć kolejną. Chwila dekoncentracji spowodowała jednak stratę gola jeszcze przed przerwą, ale jak się później okazało, była to jedyna bramka zdobyta przez Beczkę w tym meczu! Druga połowa była już popisem naszych piłkarzy, którzy zdobyli w niej aż 5 goli. Nie dali sobie odebrać zwycięstwa i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:1. Weekend w Krakowie dostarczył nam wiele emocji, tak piłkarzom, jak i kibickom, które dzielnie dobingowały naszych chłopaków. Były to niezapomniane emocje i cóż, czekamy na Beczkę za rok! 😉