Menu Zamknij

Imprezy

325134535_695454138849380_3771769305187766318_n

RETRO PARTY

Kochani!

Wielkimi krokami zbliża się sesja, więc w ramach odpoczynku od nauki zapraszamy Was na… RETRO PARTY, czyli imprezę w stylu lat 20. i 30. 🤩 Już 28.01 przeniesiemy się w czasie do dwudziestolecia międzywojennego, do świata szyku i elegancji, postępu, absurdu i zagłębia poetów awangardy 😎 Startujemy o 19:25!Będzie to wydarzenie historyczne, bo po raz pierwszy dwa warszawskie dominikańskie duszpasterstwa akademickie – DA STUDNIA i DA Z FRETA – połączą się, żeby wspólnie rozgrzać parkiet naszej „sali balowej” 🥳Niech Panie szykują błyszczące sukienki, pióra i perły, a Panowie wyjmują z szaf zakurzone szelki, kamizelki i kapelusze! Dla najlepiej przebranych przewidujemy nagrody 😏Serdecznie zapraszamy, wytańczmy się jeszcze na ostatniej imprezie w StUdni przed Wielkim Postem 💃🏻🕺🏻‼️WAŻNA INFORMACJE‼️
❗️Będzie nas więcej niż zazwyczaj, więc musimy wprowadzić limit osób – w związku z tym zapisy na imprezę są OBOWIĄZKOWE – osoby niezapisane nie będą wpuszczone na imprezę! Arkusz pojawi się niedługo (obowiązuje kolejność zapisów).
❗️Bawimy się bez alkoholu. Tymczasem trzymamy kciuki za sesję i życzymy owocnej nauki!! Do zobaczenia,
⭐️Maja, Albert i Damian⭐️

Studniowe imprezy to kolejna forma integracji w naszym duszpasterstwie. Każda z nich ma swój własny motyw przewodni, a uczestnicy mogą wykazać się kreatywnością w przygotowaniu przebrań. Najciekawsze pomysły są nagradzane! 

Relacje zdjęciowe z poprzednich imprez są dostępne w Galerii