Mecz DKP Studnia vs JKS Db
nasze zwycistwo!
15 listopada 2014
ABY OBEJRZE ZDJCIA KLIKNIJ NA PONISZY OBRAZEK!

15 listopada nasza druyna DKP Studnia podja u siebie zesp JKS Db. Mecz zakoczy si zwycistwem Studni 10:4! Nasi reprezetanci ju na pocztku spotkania narzucili wasne tempo, szybko zdobyli pierwsz bramk. W dwudziestej minucie prowadzilimy ju 4:0, przyczynili si do tego Mietek Bryk i Piotrek Krzyszowski. Piotrek, ktry jest rwnie trenerem naszego zespou, okaza si bardzo skuteczny, udao mu si ustrzeli hat-tricka. W 40 minucie, po bdzie naszego obrocy, jedenastk wykorzysta Marcin Doleszczak z JKS Db. Marzenia o wygranej Dbu pogrzeba jednak Rafa Ficek, ktry wykorzysta nieuwag przeciwnikw w ostatnich minutach pierwszej poowy i strzeli dwa gole do szatni. Po 45 minutach spotkania Studnia prowadzia 6:1. I chocia w przerwie nie usyszelimy synnego "Mi ritmo", nasi pikarze utrzymali rytm gry i w drugiej czci meczu rwnie pokazali swoj wietn form i zgranie. Pikarze JKS Db po przerwie prbowali znale sposb na nasz obron, mocniej, pewniej atakowali. Marcin Doleszczak strzeli w 48 minucie gola na 6:2. Jednak JKS Db nie zdoa odrobi tak duej straty. W 60 minucie debiutanck bramk zdoby Maciej Zduczyk ze Studni, w 81 wynik poprawi Pawe Szczepanowski. Oba zespoy walczyy do koca, pada gol za golem. Wspomniany ju Marcin Doleszczak zdy jeszcze dwa razy pokona naszego bramkarza, Bartka Brudnickiego. cznie strzeli on 4 bramki, trzeba przyzna, e to wietny wynik, jednak jeden dobry zawodnik meczu nie wygra. Na potwierdzenie tych sw trzeba wspomnie dwa gole debiutujcego w barwach DKP Studnia Kuby Sroczyskiego, ktry popisa si swoimi umiejtnociami w ostatnich minutach spotkania. Brawa za wspaniae asysty nale si Arkowi Buczkowskiemu. Sdzi meczu by Maciej Popielarczyk, a o wietn atmosfer zadbay niezawodne Kibicki. Pikarzom dzikujemy za spor dawk piknego futbolu, FORZA STUDNIA! Mecz komentowaa Ewelina Barcz ;)