Menu Zamknij

Sztuka Kochania

Ogłoszenia

Ciało w relacji

Pierwszym co widzimy w człowieku jest jego ciało. Dopiero potem dostrzegamy i poznajemy jego cechy osobowości i wnętrze.

Podczas Naszego kolejnego spotkania poruszymy temat cielesności oraz będziemy szukać odpowiedzi na pytania z nią związane. Jak dobrze postrzegać ciało swoje i drugiego człowieka? Jaka jest rola ciała w relacji? Jak dobrze przeżywać naszą cielesność?

Zapraszamy na we wtorek, 10.03, na Mszę św. do kaplicy akademickiej o godzinie 18.00. Zaraz po niej spotkanie Sztuki Kochania w salach DA.

Do zobaczenia!

o. Łukasz, Ula, Krzyś

Sztuka Kochania to przestrzeń poszukiwania przepisu na dobre relacje, poznawania siebie, otwierania się na innych i dobrego wchodzenia w swoją rzeczywistość. Podczas spotkań Sztuki Kochania przyjrzymy się historiom postaci z dużego i małego ekranu, postaciom literackim…

Będziemy czerpać wiedzę z doświadczenia małżonków, duszpasterzy, podyskutujemy, a co najważniejsze – zaprosimy do naszych przestrzeni Boga. Spotkanie skierowane jest w głównej mierze do osób nie będących w związkach, ale pary będą również mile widziane.

Po spotkaniach czas na integrację, herbatę i długie rozmowy. 🙂

Zapraszamy bardzo serdecznie! 

Czas i miejsce

18:00 Msza święta (kaplica akademicka)
19:00 Spotkanie (sale DA)

Prowadzący