Menu Zamknij

Sztuka Kochania

Ogłoszenia

Podrywanie czy flirtowanie, od czego zacząć?

Różnych wymyślnych sposobów na podryw i strategii flirtowania widzieliśmy już sporo w filmach serialach i na imprezach. Jest ich tyle, że mogłyby stanowić materiał na niejedną książkę.
Ale czy rzeczywiście o to w tym chodzi? Jaki jest właściwy sposób nawiązania relacji z osobą płci przeciwnej i czy w ogóle taki istnieje?
Jeśli chcielibyście poznać odpowiedź na te i inne pytania, dajcie się poderwać i przyjdźcie do Studni we wtorek, 18 lutego.
Zaczynamy Mszą Świętą o 18, a o 19 zapraszamy na spotkanie do sal DA, po którym będzie chwila czasu na wspólną integrację.
Do zobaczenia!
o. Łukasz, Ula, Krzyś

O spotkaniach

Sztuka Kochania to przestrzeń poszukiwania przepisu na dobre relacje, poznawania siebie, otwierania się na innych i dobrego wchodzenia w swoją rzeczywistość. Podczas spotkań Sztuki Kochania przyjrzymy się historiom postaci z dużego i małego ekranu, postaciom literackim…

Będziemy czerpać wiedzę z doświadczenia małżonków, duszpasterzy, podyskutujemy, a co najważniejsze – zaprosimy do naszych przestrzeni Boga. Spotkanie skierowane jest w głównej mierze do osób nie będących w związkach, ale pary będą również mile widziane.

Po spotkaniach czas na integrację, herbatę i długie rozmowy. 🙂

Zapraszamy bardzo serdecznie! 

Czas i miejsce

18:00 Msza święta (kaplica akademicka)
19:00 Spotkanie (sale DA)

Prowadzący