Dzień Jarmarku w StUdni to radość, więcej radości i jeszcze więcej ludzi. Od rana do nocy pełne zaangażowanie w działanie antykwariatu, kawiarenki, kuchni i całego jarmarkowego zamieszania. Dobry humor, dużo tańca, wyciskanie litrów soku z cytryny, tony książek, wszystkie ręce na pokład. Co to był za dzień! StUdnia, być bardziej, po prostu!
Search
2015
Search
Mecz DKP Studnia vs JKS Dąb
15 listopada nasza drużyna DKP Studnia podjęła u siebie zespół JKS Dąb. Mecz zakończył się zwycięstwem Studni 10:4! Nasi reprezetanci już na początku spotkania narzucili własne tempo, szybko zdobyli pierwszą bramkę. W dwudziestej minucie prowadziliśmy już 4:0, przyczynili się do tego Mietek Bryk i Piotrek Krzyszowski. Piotrek, który jest również trenerem naszego zespołu, okazał się bardzo skuteczny, udało mu się ustrzelić hat-tricka. W 40 minucie, po błędzie naszego obrońcy, jedenastkę wykorzystał Marcin Doleszczak z JKS Dąb. Marzenia o wygranej Dębu pogrzebał jednak Rafał Ficek, który wykorzystał nieuwagę przeciwników w ostatnich minutach pierwszej połowy i strzelił dwa gole do szatni. Po 45 minutach spotkania Studnia prowadziła 6:1. I chociaż w przerwie nie usłyszeliśmy słynnego "Mi ritmo", nasi piłkarze utrzymali rytm gry i w drugiej części meczu również pokazali swoją świetną formę i zgranie. Piłkarze JKS Dąb po przerwie próbowali znaleźć sposób na naszą obronę, mocniej, pewniej atakowali. Marcin Doleszczak strzelił w 48 minucie gola na 6:2. Jednak JKS Dąb nie zdołał odrobić tak dużej straty. W 60 minucie debiutancką bramkę zdobył Maciej Zduńczyk ze Studni, w 81 wynik poprawił Paweł Szczepanowski. Oba zespoły walczyły do końca, padał gol za golem. Wspomniany już Marcin Doleszczak zdążył jeszcze dwa razy pokonać naszego bramkarza, Bartka Brudnickiego. Łącznie strzelił on 4 bramki, trzeba przyznać, że to świetny wynik, jednak jeden dobry zawodnik meczu nie wygra. Na potwierdzenie tych słów trzeba wspomnieć dwa gole debiutującego w barwach DKP Studnia Kuby Sroczyńskiego, który popisał się swoimi umiejętnościami w ostatnich minutach spotkania. Brawa za wspaniałe asysty należą się Arkowi Buczkowskiemu. Sędzią meczu był Maciej Popielarczyk, a o świetną atmosferę zadbały niezawodne Kibicki. Piłkarzom dziękujemy za sporą dawkę pięknego futbolu, FORZA STUDNIA! Mecz komentowała Ewelina Barcz 😉