Menu Zamknij

Forum

Ogłoszenia

Japonia, nie tylko sushi – o. Stanisław Ligęza

„Japonia, nie tylko sushi 🍣 „- spotkanie online z o. Stanisławem Ligęzą OP.

o. Stanisław był przez 28 lat misjonarzem w Japonii. Pracował m.in. w Tokio, gdzie był proboszczem parafii. Obecnie ma roczny urlop, który spędza na Służewie.

Podczas czwartkowego Forum Ojciec podzieli się z nami swoją historią związaną z Japonią. Spotkanie odbędzie się online. Zapraszamy każdego zainteresowanego – link do spotkania zostanie udostępniony na naszej grupie Forum na facebooku oraz na grupie głównej DA Studnia.

Do zobaczenia! じゃあね (jaa ne; jap. cześć, do zobaczenia)

o. Łukasz, Agatka, Kasia i Kamil

Forum

W starożytnym Rzymie było miejscem spotkań, gdzie setki ludzi przysłuchiwały się wygłaszanym tam mowom. Studniowe Forum nawiązuje do tej starej tradycji przemawiania – jest poświęcone drugiemu człowiekowi i temu z czym do nas przychodzi. Ma na celu dostrzeżenie jego wyjątkowości, zainspirowanie się i podjęcie dyskusji. 

Powitamy gości z różnych środowisk, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz studni. Będziemy rozmawiać na tematy ścisłe i humanistyczne, społeczne i techniczne, praktyczne i teoretyczne. 

O jednym możemy zapewnić z pewnością – na Forum każdy znajdzie dla siebie coś co go poruszy, zainteresuje i zainspiruje do podjęcia działań. 🙂

Do zobaczenia!

Czas i miejsce

Czwartek 19:00
Sale DA

Prowadzący

Archiwum spotkań