Menu Zamknij

Esencja

Ogłoszenia

Czy Ty wierzysz w Syna Człowieczego? (J 9)

Historia nawrócenia, każdego z Nas jest inna, ale ma jeden wspólny mianownik. Jest nim Chrystus. Nie neguje on naszej przeszłości. Mało tego, gdyby nie to wszystko co się wydarzyło, dobrego i złego, Nasze nawrócenie nie byłoby tak silne, znakomite i wielkie.


W ten poniedziałek chcemy zaprosić was do przeczytania kolejnej, a za razem wyjątkowej historii nawrócenia. Poniedziałek, godzina 19:00 sale DA. Po spotkaniu adoracja Najświętszego Sakramentu kaplicy akademickiej o godzinie 20:30.

o. Łukasz, Zuza, Szymon

O spotkaniach

Spotkania ze Słowem Bożym. Czas osobistych rozważań i czas dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Czas indywidualnych rozmyślań w ciszy, jak również czas żywych dyskusji i rozmów. Czas wymagający, zawsze bogaty i owocny. W tym roku podczas spotkań Esencji pochylimy się nad Ewangelią św. Jana, która będzie nam towarzyszyła przez cały rok akademicki. Zastanowimy się kto właściwie jest autorem tej Ewangelii, kiedy i w jakich okolicznościach powstała, a także dlaczego jej prolog jest taki dziwny. Dołącz do nas – rozpocznij tydzień z mocą i Esencją. Po spotkaniu zapraszamy na wspólna adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy akademickiej, w czasie której będziemy mogli w ciszy modlić się oraz medytować treść Słowa Bożego.

Czas i miejsce

Poniedziałek 19:00
Sale DA
Po spotkaniu, o 20:30 zapraszamy na półgodzinną adorację w ciszy do kaplicy DA.

Prowadzący

Materiały

Poniżej zamieszczamy linki, które pomagają czytać i rozumieć Pismo Święte: